Titles you rated
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.5
Ensemble Stars!Rated ★ 3.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.0
Ju-On: OriginsRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5
Slow StartRated ★ 3.0
Super DragsRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 1.5
Princess JellyfishRated ★ 2.5
The MistRated ★ 3.0- Kakegurui ××Rated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
Zombie Land SagaRated ★ 4.0
Mother of MineRated ★ 0.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0
Asobi AsobaseRated ★ 4.5
A Family Goes Job HuntingRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0