Series
Ratings
36
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0