Series
Ratings
23
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 5.0- New GirlRated ★ 5.0
New GirlRated ★ 5.0- New GirlRated ★ 5.0
New GirlRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Liar GameRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0