Movies
Ratings
443
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
5 to 7Rated ★ 4.0
The OutfitRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 4.5
The MarvelsRated ★ 2.5
Black PeterRated ★ 3.0
ShaydaRated ★ 4.0