Movies
Ratings
566
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
NocturnalRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0