Series
Ratings
181- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.0
May It Please the CourtRated ★ 3.5
Lupin Part 2Rated ★ 3.5
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
The Time HotelRated ★ 2.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 2.0