Movies
Ratings
67
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 2.5
August RushRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0