Movies
Ratings
155
The HostRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
PandoraRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.5
Dragon Ball: Curse of the Blood RubiesRated ★ 2.5
BlindRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5