Series
Ratings
89- Unanswered questionsRated ★ 4.0
2 Days and 1 NightRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.0- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 3.0
- Naruto Shippūden Season 8Rated ★ 2.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 3.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0- Toy SoldiersRated ★ 3.0