Series
Ratings
21
Producing NobutaRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 1.0
Secret LoveRated ★ 4.0