Titles you rated
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
- Lotus Flower FairyRated ★ 1.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 1.0
The King and IRated ★ 2.0
My Fair LadyRated ★ 1.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 1.0
Sweet 18Rated ★ 3.0- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 5.0
JumongRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 3.0- Fairy CommiRated ★ 2.0
SignRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.0