Series
Ratings
152
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Ji Woon-soo's Stroke of LuckRated ★ 4.5
The Family GameRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 4.0
Yokoso Wagaya eRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 5.0