Series
Ratings
29
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
BrainRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
RememberRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5