Series
Ratings
34
Snow White with the Red HairRated ★ 5.0
Say I Love YouRated ★ 4.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.5- Yona of the DawnRated ★ 5.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Tomorrow VictoryRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Pied PiperRated ★ 3.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
IRISRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
Cheer Up!Rated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5