Series
Ratings
332
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 2.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 2.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
BOYS PLANETRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 3.5
Wedding PeachRated ★ 4.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 2.5