Series
Ratings
358
Shop of the LampRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 5.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.0
Heart Signal Season 4Rated ★ 3.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Last Kingdom Season 4Rated ★ 4.0
The Last Kingdom Season 5Rated ★ 4.5
Duty After SchoolRated ★ 2.5
Mr. QueenRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 5.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0
The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Serious About MarriageRated ★ 2.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 2.5