Series
Ratings
17
War of the WorldsRated ★ 0.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
MarsRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 2.5
JinRated ★ 5.0
JinRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
- DEATH NOTERated ★ 1.5