Series
Ratings
36
The Queen's GambitRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
LegionRated ★ 3.0- My Boss, My HeroRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0