Series
Ratings
115
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
The BequeathedRated ★ 2.5
A Shop for KillersRated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
LiveRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
The King's AffectionRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
You Are My SpringRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 2.0
Something in the RainRated ★ 3.0