Series
Ratings
1019
Love StoryRated ★ 4.0
WaywardRated ★ 3.5
The Newsreader Season 3Rated ★ 4.0
The Newsreader Season 2Rated ★ 4.5
The Newsreader Season 1Rated ★ 4.0
Reality Check: Inside America's Next Top ModelRated ★ 4.0
RippleRated ★ 3.5- In Your Brilliant SeasonRated ★ 1.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0- Ms. Undercover BossRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
AemaRated ★ 5.0
Undercover High SchoolRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 4.0
The Sand FlowerRated ★ 3.5
SF8Rated ★ 3.5