Series
Ratings
265
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.0- Pro BonoRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 1.5
LTNSRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 0.5
Pyramid GameRated ★ 3.5- EuphoriaRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 1.0
NarcosRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0