Series
Ratings
14
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
Prison PlaybookRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5