Series
Ratings
16
High KickRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 2.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
LostRated ★ 5.0