Series
Ratings
67
Squad 38Rated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- SoulmateRated ★ 3.0
FringeRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 1.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0