Titles you rated
Deja VuRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
DuelistRated ★ 3.5
SawRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.5
Lovers' ConcertoRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5