Series
Ratings
255- 어른 김장하Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5- DoubtRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 0.5
Solo LevelingRated ★ 3.0
Naked HistoryRated ★ 4.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 2.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.0