Movies
Ratings
24
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.0