Movies
Ratings
30
The Dark KnightRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.5