Movies
Ratings
218
BargainRated ★ 4.5
Crush and BlushRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
The Invention of LyingRated ★ 3.0
Nicholas on HolidayRated ★ 3.5