Movies
Ratings
23
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
NineRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.5
Gone with the WindRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0