Movies
Ratings
431
WhiplashRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 2.5
American BeautyRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.5
Fermat's RoomRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 3.5
BoltRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.0