Titles you rated
Killing EveRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 3.0
Andor Season 1Rated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
SignalRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
MisaengmulRated ★ 2.5
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 0.5
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 3.0