Titles you rated
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
SecretRated ★ 1.5
Kick-AssRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 3.5
RedRated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 1.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Paris FolliesRated ★ 1.5
Bring It OnRated ★ 1.5
The ScentRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0