Series
Ratings
14
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 5.0