Movies
Ratings
33
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.0