Movies
Ratings
577
OppenheimerRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Bullet TrainRated ★ 3.5- Penetrating BeingRated ★ 0.5
- Hair That You Love!Rated ★ 2.5
- What We Leave BehindRated ★ 5.0
ConfessionRated ★ 2.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Remember the TitansRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0- As the Gods WillRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.5