Movies
Ratings
104
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.5
ArmadilloRated ★ 4.0
Two Night StandRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
City of GodRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0