Movies
Ratings
30
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5