Titles you rated
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.0
KakeguruiRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
Fear the Walking DeadRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0
Wonder Egg PriorityRated ★ 2.5
Beastars Season 1Rated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.0
Sense8Rated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 2.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.5
MessiahRated ★ 3.0