Series
Ratings
83
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 3.5
Comedy RoyaleRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 2.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 4.0