Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
NANARated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Hunter X Hunter: G.I. FinalRated ★ 5.0
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 5.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 5.0- GintamaRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 0.5
SkinsRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0