Titles you rated
Dear HongrangRated ★ 0.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
Remarriage & DesiresRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 3.5
Black KnightRated ★ 2.5
CelebrityRated ★ 2.5
A Time Called YouRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 2.0
The ResidenceRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.0
ConnectionRated ★ 3.0
The AcolyteRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Brothers SunRated ★ 4.0