Series
Ratings
26
The ResidenceRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Secret InvasionRated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0