Series
Ratings
381- 세계견문록 아틀라스 - 요리의 탄생Rated ★ 4.0
JinRated ★ 3.5- Sherlock UncoveredRated ★ 3.0
Agatha Christie's MarpleRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Code BlueRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 3.0
Meteor GardenRated ★ 3.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0
RookiesRated ★ 3.0
BOSSRated ★ 3.0- Rizzoli & IslesRated ★ 3.0
Rizzoli & IslesRated ★ 3.5- NCIS: Los AngelesRated ★ 3.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.0- PerceptionRated ★ 3.0