Series
Ratings
143
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 5.0
CrashingRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Never Have I EverRated ★ 5.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.5- Kath & KimRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.0- Scrubs Season 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Pretend It's a CityRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 3.0
Russian DollRated ★ 4.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.5
The Office Blind DateRated ★ 4.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 2.0
The Good WifeRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 3.0