Series
Ratings
21
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
JinRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 2.0- Noodle roadRated ★ 4.0