Series
Ratings
165
The DecameronRated ★ 3.5
더 인플루언서Rated ★ 1.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 2Rated ★ 3.0
Gekokujo KyujiRated ★ 3.5
The Marvelous Mrs. MaiselRated ★ 4.5
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 3.5
Anna Director's CutRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The CurseRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
GriseldaRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 5.0