Series
Ratings
46
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Altered CarbonRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0- Kakegurui ××Rated ★ 1.0
KakeguruiRated ★ 1.5
The BoysRated ★ 4.5
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
DisenchantmentRated ★ 1.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0