Series
Ratings
113
Foundation Season 3Rated ★ 5.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 3.0
Hijack Season 2Rated ★ 1.0
Hijack Season 1Rated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 3.5
Echo 3Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Avenue 5Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Hacks Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Hunting WivesRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 0.5
Migi & DaliRated ★ 3.5
Undead Murder FarceRated ★ 4.0- The Adventures of Sherlock HolmesRated ★ 3.0