Series
Ratings
40
Ghost StoriesRated ★ 2.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Melody of LoveRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
First Wives' ClubRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 2.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0